akra hotels DÜĞÜN & KUTLAMALAR


düğün

DÜĞÜN

Akra’da Unutamayacağınız Bir Düğün Organizasyonu
Akra, düğününüz için sizlere birbirinden farklı büyüklükte ve konseptte seçenekler sunuyor. Davetli sayısına göre seçim yapabileceğiniz 9 farklı düğün salonu alternatifiyle en özel gecenize değer katıyoruz. Siz ve misafirleriniz bu güzel gecenin tadını çıkarırken, Akra profesyonel ekibiyle eksiksiz bir organizasyona ev sahipliği yapıyor olacak.
Büyük davetler için “Side Balo Salonu”, “Athena Balo Salonu”. “Bahçe” veya “Havuz Başı” 4 farklı mekanıyla istediğiniz konseptte düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Daha sade davetler içinse “Ladin Salonu”, “Palmiye Salonu”, “Sedir Salonu”, “Penthouse Teras” veya “Asmani Restaurant” gibi birçok alternatif bulunmaktadır.

NİŞAN

Özel Bir Deneyim
Farklı konseptleriyle ve mekanlarıyla Akra, sizlere hayallerinizdeki gibi bir nişan organizasyonu sunuyor. Evliliğe giden yolda çiftler ve aileleri için özel olan bu gecede mutluluğunuzun mimarı Akra oluyor. Profesyonel hizmet anlayışıyla Akra’nın güler yüzlü ekibi sizin için muhteşem bir kutlama töreni hazırlarken size sadece bu özel günün tadını çıkarmak kalıyor.
Davetli sayısına göre seçebileceğiniz 9 farklı salon alternatifiyle sizlere geniş bir nişan töreni yelpazesi sunuyoruz. Eşsiz Beydağları manzarası ve Akdeniz’in mavisiyle birleşen mekanlarımızda unutulmaz bir nişan kutlaması sizleri bekliyor.

nişan

nikah

NİKAH

Akra’da nikah törenleriniz için isteğinize göre sade veya görkemli konseptlerle dekore edilen 9 farklı mekan bulunmaktadır. Güler yüzlü ve işinin profesyoneli ekibimizle en ince ayrıntısına kadar, nikah organizasyonunuzun planlamasını yapıyoruz, size sadece bu mutlu günün keyfini çıkarmak kalıyor.
Akra Urban Social konseptiyle sizlere ve misafirlerinize daha fazla deneyim fırsatı sunuyoruz.

KIZ İSTEME

Büyük ailelere, alternatif olarak otelimizin yaşam alanlarını, sizin kendi eviniz gibi kullanabileceğiniz alanlara dönüştürüyoruz. Mutlu bir yolun başlangıcı olan kız isteme törenleri için otelimizin salonlarını tercih edebilirsiniz. Mükemmel bir ekip, siz ev sahipliği yaparken, arka planda çalışıyor olacak.

Ev Konforunda Özel Davetler

akra hotels

kına gecesi

KINA GECESİ

Gelinlerimizin kına gecesi organizasyonları için açık ve kapalı mekan seçeneklerimizle unutulmaz bir geceye ev sahipliği yapıyoruz. Davetli kapasitesi ve belirlediğiniz konsept doğrultusunda, Akra’da 9 farklı mekan alternatifi bulunmaktadır. Güler yüzlü ve mutlu ekibimizle kına gecenize değer katıyoruz. Sizlere sadece daha fazla eğlenmek kalıyor.

Akra Urban Social konseptiyle misafirlerinize konforu ve şıklığı deneyimletin.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekarlığa eğlenceli bir veda partisi yapmaya ne dersiniz?
Akra, sahip olduğu özel mekanlarında sizlere ve arkadaşlarınıza eğlenceli bir gece için ev sahipliği yapıyor. Bekarlığa veda partinizde davetli sayısına göre seçebileceğiniz 9 farklı salon alternatifi bulunmaktadır. Enerjisi yüksek ekibimizle bekarlığa ve partiniz de yannızda olarak size daha özel bir deneyim sunuyoruz.

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Akra, ailenizin küçük erkeklerinin en özel gününde onlar için unutamayacakları bir, sünnet düğünü organizasyonu yapıyor. Akra Urban Social konseptiyle misafirlerinize daha fazla his ve deneyim yaşatabileceğiniz bu özel gecede, işinde profesyonel bir ekip size rehberlik ediyor.
Davetli sayısına ve konsepte göre 9 farklı mekanıyla Akra sizleri bekliyor. Çocuklarımızın en önemli gecelerinden biri olan sünnet düğünü için lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

DOĞUMGÜNÜ

Akra Urban Social konseptiyle Pablito Bistro ve Asmani Restaurant’da sevdikleriniz için eşsiz doğum günü kutlamaları düzenleyebilirsiniz.
Pablito Bistro doğum günü kutlamaları için Antalya’da benzersiz bir seçenek. Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Pablito, sevdiklerinize eğlenceli ve tarz bir doğum günü kutlaması yapmak için doğru yer. Güler yüzlü ekibimiz doğum günü kutlamalarınızda size en iyi tat,koku ve ses deneyimini yaşatarak siz misafirlerimizin hayatına dokunmayı hedefliyor.
En üst katta terasımızda konumlanan Asmani Restaurant, Bey Dağları’na ve Akdeniz’in eşsiz mavisine komşu manzarasında kendinizi özel hissedeceğiniz bir kutlama. Sevdiklerinizin hayatına, lüks ve farklı bir dokunuş yapma fırsatı sizleri bekliyor.

doğum günü

mezuniyet balosu

MEZUNİYET BALOSU

Akra birbirinden geniş ve konforlu mekanlarında, profesyonel ekibinin rehberliğinde, organize ettiği mezuniyet balolarıyla misafirlerini ağırlıyor.
Mezuniyet balonuzu Akra Urban Social konseptiyle taçlandırın.9 farklı mekan seçeneğiyle enerjisi yüksek, şık ve eşsiz bir mezuniyet balosu. Sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştüren ekibimiz, istekleriniz doğrultusunda size en uygun mekanı seçmenize yardımcı olacaktır. Urban Social konsepti daha fazla his ve deneyim yolculuğudur. Akra daha iyi tat, daha güzel koku, daha kaliteli ses deneyimi yaşatarak misafirlerinin hayatına dokunuyor. Sizler için özel olan mezuniyet balosunu birlikte organize etmek için lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

BABY SHOWER

Akra’da “Baby Shower” daha farklı ve daha özel. Akdeniz ve Beydağları manzaralı mekanlarımızda, unutulmayacak organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. . Sevdiklerinizle paylaşımlarınızı arttırabileceğiniz organizasyonlar için, Akra tüm imkanlarıyla sizleri beklemektedir.

Beklediğiniz En Özel Hediye İçin

baby shower