akra hotels

URBAN
SOCIAL
DOKUNUŞ


Bütün bir gece yumuşacık bir bulutun içinde uyuyup sabah gökyüzüne uyanmak… Ilık bir duştan sonra sizi sarmalayarak ısıtan sevdiğinizin sıcacık kucaklaması… Belki size gökyüzünü ya da uzaklardaki sevdiğinizin sıcaklığını bizzat getiremeyiz ama… O dokunuşları aratmaması için titizlikle seçtiğimiz çarşaflarımızla bulutları, havlularla da sevdiğinizin sıcak kollarını hissettirebilirsek… Keyifli anılarınızın arasında küçük sihirli bir dokunuşla yer alabilirsek…. Bu da Akra’nın keyifli anıları arasında sonsuza dek yer alacak.

akra hotels

ÖZELLİKLER

  • 471 Oda & Suite
  • 4 Restaurant & 2 Lounge & 2 Bar
  • 3 Açık Havuz - 1 Kapalı Havuz - 1 Açık Çocuk Havuzu
  • Spa & Wellness
  • Düğün & Kutlama ve Toplantı Organizasyonu
akra hotels
akra hotels

URBAN
SOCIAL
LEZZET


Her Tadın Ayrı Bir Damak Şöleni Olduğuna İnanıyoruz.

Kalbinize giden yol Akra’dan geçiyor. Akşamları, en üst katta konumlanan restoranımız Asmani’de, gün içinde giriş katında ki bistromuz Pablito’da ya da ana restoranımız Panora’da birbirinden özel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Panora Ana Restaurant, sabah, öğlen ve akşam bir çok farklı lezzete ev sahipliği yapıyor. Sabahları açık büfe kahvaltıda isteğinize göre hazırlanan yumurtanızdan, sağlıklı yaşamı destekleyen detox ürünlere kadar aradığınız tüm tatları bir arada sunuyor. Öğle ve akşam ise sizi mutlu eden çok özel lezzetler. Lezzet keşfine çıkacağınız Panora’da rehberleriniz usta şeflerimiz olacak.

Asmani Restaurant
Pablito Bistro
Panora Restaurant
Saf Restaurant
akra hotels

URBAN
SOCIAL
DÜĞÜN


Akra'da Unutamayacağınız Bir Düğün Organizasyonu...

Akra, düğününüz için sizlere birbirinden farklı büyüklükte ve konseptte alan seçenekleri sunuyor. Davetli sayınıza göre seçim yapabileceğiniz 9 farklı düğün mekanı alternatifiyle en özel gecenize değer katıyoruz. Siz ve misafirleriniz bu güzel gecenin tadını çıkarırken Akra profesyonel ekibiyle eksiksiz bir organizasyona ev sahipliği yapıyor olacak. Büyük davetler için "Side Balo Salonu", "Athena Balo Salonu". "Bahçe" veya "Havuz Başı" 4 farklı mekanıyla istediğiniz konseptte düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Daha sade davetler içinse "Ladin Salonu", "Palmiye Salonu", "Sedir Salonu", "Penthouse Teras" veya "Asmani Restaurant" gibi birçok alternatif bulunmaktadır.

akra hotels
akra hotels
akra hotels

URBAN
SOCIAL
TOPLANTI


TOPLANTİLARİNİZDA AKRA EKİBİ İLE MÜKEMMELLİĞİ YAKALAYIN

Akra'da 2 balo salonu ve 15 toplantı salonu bulunmaktadır. En büyük salon 500 kişilik Gala düzeni ve 700 kişilik tiyatro düzeni almaktadır. Salonlarımız halı zemin kaplıdır. Kapalı ve açık otopark ve vale servisi vardır. Salonların büyük bölümü deniz manzaralıdır. Black out perdeler , projeksiyon cihazı ve perde, vestiyer, wi-fi ve ses sitemi tüm salonlarda mevcuttur.

akra hotels

URBAN
SOCIAL
DAHA İYİ BİR SEN


Spa & Wellness

Sporunuzu Akdeniz’e ve Beydağları’na bakarak yapabileceğiniz Akrafit’de alanında profesyonel antrönerlerimiz size rehberlik edebilir ya da kendiniz antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz. Akra’nın bünyesinde bulunan The LifeCo Antalya Spa’da size özel terapilerden ve masaj seçeneklerinden yaralanabilir, detox programıyla şehir hayatının yorgunluğunu üstünüzden atarak yenilenebilirsiniz. Daha iyi bir sen için Akra!

akra hotels

#BarutHotels

 
OTEL SEÇ  BARUT HOTELS  GALERİ
Akra
REZERVASYON
BOOK
Akra Hotels